[rev_slider alias="slider1"][/rev_slider]
ruya_temizlik_musteri-memnuniyet
uygunfiyatgarantisi

BİREYSEL TEMİZLİK HİZMETLERİMİZDEN BAZILARI

KURUMSAL TEMİZLİK HİZMETLERİMİZDEN BAZILARI

ANKARA TEMİZLİK ŞİRKETLERİ – Rüya Temizlik Hizmetleri

ankara-temizlik-sirketleri

ankara-temizlik-sirketleri

Rüya Temizlik, Ankara ilimizde sektöründe önde gelen Ankara Temizlik Şirketleri arasında kendini kanıtlamış %100 müşteri memnuniyetine ve %100 ucuz fiyat garantisi ile hizmet vermektedir. Firmamız Ankara ev temizliği, Ankara ofis temizliği, Ankara cam temizliği, Ankara duvar temizliği, Ankara inşaat sonrası temizlik, Ankara tadilat sonrası temizlik, Ankara boya sonrası temizlik, Ankara okul temizliği, Ankara dershane temizliği, Ankara yurt temizliği, Ankara dış cephe temizliği, Ankara halı temizliği, Ankara koltuk temizliği, Ankara yangın sonrası temizlik, Ankara su baskını temizliği, Ankara havuz temizliği, Ankara zemin bakım ve kristalize cila hizmetleri vermektedir. Müşteri memnuniyeti endeksli çalışan firmamız, eğitimli ve uzman ekibiyle, Ankara Temizlik Şirketleri arasında Müşterisini tanıyarak, ona verilen hizmetin en iyisi, en doğrusunu, en kısa yoldan sonuca ulaştırmayı amaç edinmiştir.

Ankara Temizlik şirketleri içinde Rüya Temizlik, haftanın 7 günü hizmet vermektedir. Ayrıca vardiyalı çalışma sistemi uygulayan işletmeler için 24 saat tam zamanlı çalışma veya vardiyalarına uygun çalışma saatleri uygulayabilmektedir.Ankara bölgesinde talep edeceğiniz tüm temizlik işleri için Ankara temizlik firmaları ‘ndan Rüya Temizliği arayabilir, en uygun fiyatla temizlik gerçekleştirebilirsiniz. www.ruyatemizlik.com linkine tıklayarak istediğiniz hizmeti online olarak talepte bulunabilirsiniz, talebinize tarafımızdan en kısa sürede cevap verilecektir.

ankara temizlik şirketleri arasında Rüya Temizlik çok kısa bir süre içerisinde yerini almıştır. Çünkü hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetine verdiğimiz önemle büyüyoruz. Siz değerli müşterilerimiz memnun kaldıkça Rüya Temizlik’i müşterilerinize tavsiye ettiğinizi biliyoruz. Sizlerin tavsiyeleriyle her yeni gün yeni bir müşterimizle çalışmaya başlıyoruz.

Ankara Temizlik Şirketleri arasında yer alan RÜYA TEMİZLİK Ev temizliğinde amacımız temiz ve hijyen sağlamaktır. Müşterilerimiz talepleri doğrultusunda ev temizlik hizmetimiz genellikle periyodik olarak gerçekleşmektedir. Örneğin haftada 1 kere temizlik hizmeti gerçekleştirdiğimiz evlerde kirlilik daha az oluşmakta, periyodik temizlendiği için ev hijyenik kalmaktadır. Ankara ev temizliği firmaları – Rüya temizlik. Rüya temizlik; camların içli dışlı silinmesi, pencere doğramalarının (çerçevelerin temizliği), tavan ve duvar aksesuarlarının silinmesi, kapı, petek ve prizlerin silinmesi, aydınlatma armatürlerinin temizliği, banyo, fayans, derz arası dezenfektesi ve yüzey temizliği, duşa kabin, küvet, lavabo ve banyo dolaplarının temizlenmesi, mutfak ince temizliği, mutfak dolaplarının içlerinin boşaltılarak silinmesi ve tekrar yerinde dizilmesi, dolap kapaklarının ve üstlerinin silinmesi, davlumbazın temizliği ve filtrelerinin yağdan arındırılması, wc lerin ince temizliği ve hijyeninin sağlanması. Tüm mobilya, dolap ve elektronik eşyaların temizliği. Balkon, teras, kiler ve ardiye alanlarının zeminlerinin yıkanarak ıslak-kuru vakum ile çekilmesi. Parke, marley, mermer, sebakirkoyk, fayans ve taş zeminlerin zemin türüne göre yıkanması veya silinmesi. Son olarak daire içerisine dezenfekte kimyasalı uygulanması. Ankara ev temizliği şirketleri arasında bizi farklı yapan özelliğimiz müşterilerimiz memnuniyetinde devamlılık sağlamamızdır. Ankara temizlik şirketleri ‘nden biri olan Rüya Temizlik her zaman hizmetinizdedir. Pazar günleri ev temizliği gerçekleştirmekteyiz. Ayrıntılı bilgi ve talep için arasında bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

REFERANSLARIMIZDAN BAZILARI