Alışveriş Merkezi (AVM) Temizliği Ankara

Alışveriş Merkezi temizliği, işletme açısından, en önemli faaliyet konuları arasındadır. Büyük şehirlerde bulunan AVM’lere her gün binlerce ziyaretçi ulaşmaktadır. Genel kullanım alanları sık sık kirlenmektedir. Avm’lerde sürat ve bilinçli şekilde müdahale söz konusu olmalıdır. Tuvalet alanlarında nöbetçiler bulundurulmalıdır. Genel alanlara kuru temizlik ile sık sık müdahalede bulunulmalıdır.

Açıklama

Alışveriş Merkezi (AVM) Temizliği Ankara

Alışveriş Merkezi (AVM) Temizliği Ankara; hizmetini firmamız tüm Ankara merkez ve ilçelerde periyodik zamanlı veya tek uygulama şeklinde profesyonel ekibimizle yerine getiriyoruz.

AVM TEMİZLİĞİ

Alışveriş Merkezi temizliği, işletme açısından, en önemli faaliyet konuları arasındadır. Büyük şehirlerde bulunanavm-temizligi-ankara4 AVM’lere her gün binlerce ziyaretçi ulaşmaktadır. Genel kullanım alanları sık sık kirlenmektedir. Avm’lerde sürat ve bilinçli şekilde müdahale söz konusu olmalıdır. Tuvalet alanlarında nöbetçiler bulundurulmalıdır. Genel alanlara kuru temizlik ile sık sık müdahalede bulunulmalıdır.

ZOR ALANLAR / TEHLİKELER

Alışveriş merkezi (avm) temizliği ankara hizmetinde Özellikle yürüyen merdivenler, bir çok işletmeyi zor durumda bırakmaktadır. Yetersiz ekipmandan ötürü, yeteri temizlik yapılamamakta ve cihazlar hasar görebilmektedir. Yürüyen merdiven temizliği hassas ve  olarak yapılmalıdır. Yürüyen merdivenin görünmeyen kısımları temizlenmediğinde, sürekli yangın tehlikesi söz konusudur. Bu konuda firmamızdan bilgi alabilirsiniz.

Personelin kullandığı alanlara en az genel alanlar kadar önem verilmelidir. Koridorda oluşan kirler, avm genel kullanım alanlarına ulaşmaktadır. Elektik kanallarının periyodik olarak temizlik yapılması gerekir. Bu alanda da yanabilme ihtimali olan tozlar birikebilmektedir. Otopark kısımların da araç yakıt ve yağ akıntıları sürekli, temizlik firmalarınca kontrol edilmelidir.

En çok ve en yoğun olarak kullanılan alışveriş merkezleri kullanım itibariyle en çok kirlenen yerler arasındadır. Kalabalık bir mekanda temizlik yapmak bir o kadar zordur. Çoğu zaman yaşadığımız bu mekanların temizliğini yaptığımız işten önemsiz görürüz belki, aslında sürekli ziyaret ettiğimiz iş yeri, mağaza ve AVM. ler için günlük temizlik, bakım parlaklık ve hijyen bu mekanların görselliği satışa sunulan ürünlerin görünümü ve insan sağlığı için önem taşır. Bu mekanların mevcut yerleşim düzenini bozmadan ortamın kirlerden arındırılması profesyonel, eğitimli personellerle mümkün olabileceği için verilecek hizmet firmamızın konusunda eğitimli profesyonel bir ekip çalışması ile ( Kalite – Yönetim – Sistem ) anlayış dahilinde kontrollü bir şekilde yürütülür ve gerçekleştirilir.
İş temizlik müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurarak insanları rahatsız etmeden en kolay ve pratik yolda bu temizliği sizlerin yerine yapmaktadır. Alışveriş merkezlerinde bulunan iş yeri ve mağaza temizliklerinde tavandan zemine raflardan, camlara kadar tümünü üstlenir, açılışa hazır hale getiririz. Size sadece ürünlerinizi yerleştirmek kalır. Profesyonel temizlik anlayışı ile bu tür alanlarda size en iyi hizmeti sunmayı hedefleyen firmamız iş yerinizin ve mağazanızın ihtiyacını göz önünde bulundurarak en modern ekipmanlarla isteğe göre periyodik temizliği günlük, haftalık, aylık sabahları veya akşam part – time planlamakta ve gerçekleştirmektedir.
Go to Top