Ankara Temizlik Firmaları

(Ankara) Temizlik Şirketi Rüya Temizlik, haftanın 7 günü hizmet vermektedir. Ayrıca vardiyalı çalışma sistemi uygulayan işletmeler için 24 saat tam zamanlı çalışma veya vardiyalarına uygun çalışma saatleri uygulayabilmektedir.

Kategoriler: , , , , , , Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Açıklama

Ankara Temizlik Firmaları

Ankara Temizlik firmaları Rüya Temizlik, haftanın 7 günü hizmet vermektedir. Ayrıca vardiyalı çalışma sistemi uygulayan işletmeler için 24 saat tam zamanlı çalışma veya vardiyalarına uygun çalışma saatleri uygulayabilmektedir.Ankara bölgesinde talep edeceğiniz tüm temizlik işleri için Ankara temizlik firması Rüya Temizliği arayabilir, en uygun fiyatla temizlik gerçekleştirebilirsiniz.

Ankara temizlik firmaları arasında Rüya Temizlik çok kısa bir süre içerisinde yerini almıştır. Çünkü hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetine verdiğimiz önemle büyüyoruz. Siz değerli müşterilerimiz memnun kaldıkça Rüya Temizlik’i müşterilerinize tavsiye ettiğinizi biliyoruz. Sizlerin tavsiyeleriyle her yeni gün yeni bir müşterimizle çalışmaya başlıyoruz.

Ankara Ev Temizliği

Temizlik firması (Ankara) Ev temizliğinde amacımız temiz ve hijyen sağlamaktır. Müşterilerimiz talepleri doğrultusunda ev temizlik hizmetimiz genellikle periyodik olarak gerçekleşmektedir. Örneğin haftada 1 kere temizlik hizmeti gerçekleştirdiğimiz evlerde kirlilik daha az oluşmakta, periyodik temizlendiği için ev hijyenik kalmaktadır. Ankara ev temizliği firmaları – Rüya temizlik.

Rüya temizlik; camların içli dışlı silinmesi, pencere doğramalarının (çerçevelerin temizliği), tavan ve duvar aksesuarlarının silinmesi, kapı, petek ve prizlerin silinmesi, aydınlatma armatürlerinin temizliği, banyo, fayans ve sebakirkoyklerinin derz arası dezenfektesi ve yüzey temizliği, duşa kabin, küvet, lavabo ve banyo dolaplarının temizlenmesi, mutfak ince temizliği, mutfak dolaplarının içlerinin boşaltılarak silinmesi ve tekrar yerinde dizilmesi, dolap kapaklarının ve üstlerinin silinmesi, davlumbazın temizliği ve filtrelerinin yağdan arındırılması, wc lerin ince temizliği ve hijyeninin sağlanması.

Tüm mobilya, dolap ve elektronik eşyaların temizliği. Balkon, teras, kiler ve ardiye alanlarının zeminlerinin yıkanarak ıslak-kuru vakum ile çekilmesi. Parke, marley, mermer, sebakirkoyk, fayans ve taş zeminlerin zemin türüne göre yıkanması veya silinmesi. Son olarak daire içerisine dezenfekte kimyasalı uygulanması. Ankara ev temizliği firmaları arasında bizi farklı yapan özelliğimiz müşterilerimiz memnuniyetinde devamlılık sağlamamızdır.

Ankara temizlik şirketlerinden biri olan Rüya Temizlik her zaman hizmetinizdedir. Pazar günleri ev temizliği gerçekleştirmekteyiz. Ayrıntılı bilgi ve talep için arasında bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

(ankara) Temizlik firmaları içerisinde firmamızın hizmet kalitesini ve refanslarını web adresimizdeki sayfalarımızdan inceleyebilirsiniz. Ankara temizlik firması tercihinizi en uygun fiyat ve en kaliteli hizmet veren Rüya Temizliği seçebilirsiniz.

Şirketimiz, Ankara’da faaliyet alanını her geçen gün geliştirmektedir. Ev temizliği ve ofis temizliği gibi günlük işlerle birlikte devamlı personel teminine kadar tüm talepleri en iyi fiyata gerçekleştiriyoruz. Özellikle kurumsal şirketlerin firmamızdan talep ettiği (dış cephe temizliği, fabrika temizliği, endüstriyel alan temizliği, klima dezenfeksiyonu vs.) işleri departmanlarımız hızla çözümlemektedir. Çalışanlarımız hijyen konusunda çok titiz bir eğitimden geçmektedir.

Ev temizliği firmaları Ankara; Rüya Temizlik olarak haftanın 7 günü hizmet vermekteyiz.  Hizmet verdiğimiz mahalleler:

Hizmetlerimiz: Rüya Temizlik Ankara fabrika temizliği şirketi firması, fabrika temizliği şirketi firması Ankara, Ankara zemin temizleme şirketi firması, zemin temizleme Ankara şirketi firması, Ankara inşaat temizliği şirketi firması, inşaat temizliği Ankara şirketi firması, Ankara temizlik şirketi,

temizlik şirketi Ankara, Ankara temizlik firması, temizlik firması Ankara, Ankara zemin temizliği şirketi firması, zemin temizliği şirketi firması Ankara, Ankara banka temizliği şirketi firması, banka temizliği şirketi firması Ankara, Ankara inşaat sonrası temizlik şirketi firması, inşaat sonrası temizlik şirketi firması Ankara, Ankara dış cephe temizliği şirketi firması, dış cephe temizliği şirketi firması Ankara, ev temizlik firması Ankara ev temizlik firması, ev temizlik şirketi Ankara ev temizlik şirketi,

Ankara temizlik işleri firması Rüya Temizlik, Rüya temizlik şirketleri içerisinde kaliteli hizmetiyle her geçen gün yeni müşterileriyle büyümeye devam etmektedir. Amacımız müşterilerimizin taleplerini en başarılı şekilde ve en uygun fiyata gerçekleştirmektir.

Ankara’de temizlik şirketi firması Ankara Temizlik olarak verdiğimiz hizmetler; Dış Cephe, Ev, Büro – Ofis, Mağaza – Dükkan, Banka, Fabrika, Site, Merdiven, Zemin, Okul, Otel, Mutfak, Villa, Petrol Ofisi, Dershane, Hastahane, İnşaat Temizliği, İnşaat Sonrası Temizlik, Tadilat Temizliği, Tadilat Sonrası Temizlik, Boş Ev, Eşyalı Ev, Endüstriyel, İş Merkezi, İş Hanı, Öğrenci Yurdu, Depo, Petrol İstasyonu, Plaza, Yangın Sonrası, Su Baskını, Çatı, Bodrum, Cam Temizliği şirketleri ve firmaları arasında bizi arayabilir ve ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Ankara Ev Temizliği

(Ankara) Temizlik Firması Ev temizliğinde dikkat edilmesi gereken durumlar vardır. Öncelikle ev temizliği, ofis temizliği ve villa temizliği hizmeti alacağınız temizlik şirketinin – firmasının güvenilirliğinden emin olmalısınız. Temizlik şirketlerinde – firmalarında çalışan temizlik personellerini tercih etmenizi tavsiye ederiz. Çünkü evinizde veya ofisinizde olabilecek sorunların çözümü ancak güvenilir ev, ofis ve villa temizlik şirketleri firmaları tarafından gerçekleşir. Sigortalı, tecrübeli ve adli sicili kontrol edilmiş personellere ev temizliği şirketleri üzerinden ulaşabilirsiniz.

Ankara Rüya Temizlik olarak haftanın 7 günü hizmet vermekteyiz.

 •  Dış Cephe Temizliği
 •  Ev Temizliği
 •  Büro – Ofis Temizliği
 •  Mağaza – Dükkan Temizliği
 •  Banka Temizliği
 •  Fabrika Temizliği
 •  Site Temizliği
 •  Merdiven Temizliği
 •  Zemin Temizliği
 •  Okul Temizliği
 •  Otel Temizliği
 •  Mutfak Temizliği
 •  Villa Temizliği
 •  Petrol Ofisi Temizliği
 •  Dershane Temizliği
 •  Hastahane Temizliği
 •  İnşaat Temizliği
 •  İnşaat Sonrası Temizlik
 •  Tadilat Temizliği
 •  Tadilat Sonrası Temizlik
 •  Boş Ev Temizliği
 •  Eşyalı Ev Temizliği
 •  Endüstriyel Temizlik
 •  İş Merkezi Temizliği
 •  İş Hanı Temizliği
 •  Öğrenci Yurdu Temizliği
 •  Depo Temizliği
 •  Petrol İstasyonu Temizliği
 •  Plaza Temizliği
 •  Yangın Sonrası Temizliği
 •  Su Baskını Temizliği
 •  Çatı Temizliği
 •  Bodrum Temizliği
 •  Cam Temizliği

Ankara Ofis Temizliği

(Ankara) Temizlik Firmaları Ankara’da birçok şirketin yönetim merkezi bulunmaktadır. Ayrıca siyasi ve kamu kurumlarının Ankara’da bulunmasından dolayı, bu bölgede iş hanı ve iş merkezleri kurulmuştur. Ofis ve büroların yoğunlukla bulunduğu ilçemizde Rüya Temizlik profesyonel temizlik hizmeti sunarak iş insanlarının temiz alanlarda çalışmasını sağlamaktadır. Özellikle periyodik olarak sunduğumuz temizlik hizmeti ile müşterilerimiz devamlı personel çalıştırmaktan daha çok kar etmektedir.

Çünkü 70 m2′ye kadar olan ofislerde temizlik hizmeti hafta 3 gün olarak gerçekleştirmekteyiz. Bu hizmetimiz karşılığında aldığımız ücret yaklaşık bir personelin yarım maaşından azdır. Böylece devamlı personel çalıştırmaktan daha ekonomik bir sonuç almaktayız. Ofis temizliği şirketleri arasında bizi farklı yapan müşterilerimize sunduğumuz hizmetin dışında ayrıca ekonomik olarak da avantaj sağlamamızdır. Ankara ofis temizliği firmaları arasında Rüya Temizliği tercih eden tüm müşterilerimize teşekkür ederiz. Sizde bu hizmetten yararlanmak isterseniz bizi arayabilirsiniz.

Ankara ofis temizliğinde Rüya Temizlik olarak personel temini sağlamaktayız. Ofis temizliği firması arıyorsanız tecrübelerimizle ve referanslarımızla Rüya Temizlik olarak bizi güvenle arayabilirsiniz. Memnuniyetiniz için gereken tüm özen gösterilmektedir. Ankara ofis temizliği  şirketleri arasında Rüya Temizlik her zaman talep görmüştür. Özel bir önem verdiğimiz Ankara ofis temizliğinde haftanın her günü hizmet vermekteyiz. Tüm Ankara ofis temizliği ile ilgili bilgi almak için lütfen bizi arayınız.

Ankara Villa Temizliği

Villa temizliğinde önceliğimiz değerli eşyalarınızın temizliğinde gösterdiğimiz titizliktir. Ankara villa temizliğinde 2 vey 3 personel görevlendirmekteyiz. Uzman personellerimiz ve hizmet yöntemlerimizle ilgili bizi arayabilirsiniz. Villa temizliği için lütfen 2 gün öncesinden bizleri arayınız. Dublex ve triplex ev temizliği için özel fiyatlar uygulamaktayız. Bahçe düzenlemesi ve havuz temizliği için bizimle irtibata geçiniz.

Ankara Merdiven Temizliği 

Temizlik firmaları (Ankara) Rüya Temizlik olarak binalara temizlik hizmeti veriyoruz. Haftanın belirli günlerinde ve istediğiniz saatlerde bayan çalışanlarımız ile bina içi merdiven temizliği hizmeti sunuyoruz.

Ankara Dış Cephe Temizliği

Dış Cephe Temizliği, yapan Temizlik Şirketleri, arasında şirketimiz liderliğini korumaktadır. Çok katlı giydirme Cephe binaların Dış cephe Temizlik, işleri uzman personel ve vinç, platform,  sepet yardımı olmadan Temizliğinin yapılabilmesi mümkün değildir. Bina sahipleri açısından hem zor hem tehlikeli olabilir. Bir yandan binanıza uygun vinç kiralama şirketi ile anlaş maya  çalışırken bir yan dan da cephenizi temizleyecek elaman bulmak zorun da  kalabilirsiniz. Tüm bunları yaparken yüksekte çalışacak insan açısından almanız gereken riskler vardır.

Ankara Dış Cephe Temizliği

Temizlik şirketleri (Ankara) Avrupa Yakası bölgesinde dış cephe temizlik hizmeti vermekteyiz. Özellikle iş hanlarının veya iş merkezlerinin dış cephe temizliği için uygun sepetli vinçler kullanılır. Dış cephe temizliği Ankara için en uygun fiyat teklifi için lütfen bizi arayınız. Ankara bölgesindeki iş merkezlerinin ve fabrikaların dış cephe temizliği itinayla yapılır. Dış cephe cam temizliği veya ser yüzey temizliği için uygun vinçler kullanılır. Ayrıca kullandığımız kimyasal koruyucular ile 4-6 ay arsında kir tutmaz. Kullandığımız ekipmanlarla ilgili dış cephe temizliği için bizi arayabilirsiniz.

Ankara Dış Cephe Cam Temizliği

Dış Cephe Cam Temizliği, çok katlı binalarda mutlak surette dışarıdan temizliğinin yapılması gerekmektedir, bu işlerin yapılabilmesi artık bir sektör haline gelmiş ve  yeni yapılan modern binaların Cam temizlikleri, en kaliteli bir şekilde yapılmaktadır. Rüya Temizlik her alanda olduğu gibi bu alan dada gelişmeleri yakından takip etmekte ve sizlere bu doğrultu da hizmet verme mücadelesindedir. Teklif için gelecek olan ekibimiz size detaylı bilgi sunarak anlaşma sağlanması halinde bu hizmeti  vereceklerdir

Ankara Dış Cephe Cam Silimi

Dış Cephe Cam Silimi, hizmetimiz mevcuttur, ev, daire, villa, plaza ve giydirme kaplı yüksek binaların dışdan cam silimi hizmeti sağlamaktayız. Fakat dış cephe lerde olduğu gibi iç mekânlarda cam silimi ve cam silme temizleme hizmetimiz mevcuttur. Kullanım alanları ve hava çevre kirliliklerine göre zaman zaman temizlenmesi gerekmektedir. Bu nedenle dış cephe cam silimi alanında faaliyet verdiğimizden dolayı siz müşterilerimizin  ihtiyaç duyması halinde  sizlere de bu hizmeti vermekten mutluluk duymaktayız. İhtiyaç duyduğunuz dış cephe temizliği Dilovası için Rüya Temizlik 7/24 arayabilirsiniz.

Ankara Banka Temizliği

Temizlik şirketi (Ankara) Ankara’da mesai saatleri içinde veya mesai saatleri dışında gerçekleştirdiğimiz bir temizlik hizmetidir. Ayrıca gün içerisinde mutfak personeli temini de gerçekleştirmekteyiz. Ayrıntılı bilgi için lütfen bizi arayınız.

Ankara Öğrenci Yurdu Temizliği

Ankara’a en önemli katkılarından biri öğrenci yurtlarıdır. Temiz ve hijyenik öğrenci yurtları her zaman daha fazla talep görmektedir. Profesyonel temizlik için bilgi alabilirsiniz.

Ankara Fabrika Temizliği

Günün her saatinde gerçekleştirebildiğimiz bir hizmettir. Örneğin gündüz faaliyet gösteren işletmelerde mesai bitiminden sonra temizlik yapılmasını ister misiniz? Ayrıntılı bilgi için lütfen bizi arayınız. Sanayi bölgesinde, gelişen organize sanayi bölgelerinde yeni yapılan ve yapımı devam eden fabrikaların temizlik hizmeti için Rüya Temizlik’i tercih edebilirsiniz. Çünkü Rüya temizlik Ankara bölgesinde 40.000 mt2 alanın inşaat sonrası temizliğini gerçekleştirmiştir. Fabrika temizliği şirketleri Ankara’da bizi ayrıcalıklı yapan tecrübelerimizdir.

Özellikle inşaat sonrası zemin temizliği hizmetinde istediğiniz sonucu alabilirsiniz. Ankara fabrika temizliği ve organize sanayi bölgelerinde fabrika temizliği hizmeti vermekteyiz. Talep ettiğiniz fabrika temizliği hizmeti için fiyat teklifi isteyebilirsiniz. Uzman personelimiz size fiyat teklifi vermeden ilk uygulama gerçekleştirerek tüm alanda yapılacak temizlik sonrasını görebilirsiniz.

Ankara İş hanı temizliği 

Rüya Temizlik olarak iş hanlarına özel temizlik hizmeti veriyoruz. Haftanın belirli günlerinde ve istediğiniz saatlerde bay / bayan çalışanlarımız ile iş hanı temizliği hizmeti sunuyoruz.

Ankara İş Merkezi Temizliği

Yoğunluğun çok oldu, müşterilerin devamlı giriş – çıkış yaptığı iş merkezlerinde en çok kirlenen alan zemindir. Ayrıca iş merkezlerindeki tuvaletlerin temizliği de çok önemlidir.

Ankara Site Temizliği

Site yönetimlerinde önemli bir iş olan temizlik hizmeti sadece merdiven ve bina iç temizliği ile sınırlı olmayıp, bina çevresinde oluşan kirliliği de yok ediyoruz. Kapsamlı site temizliği hizmeti için bizi arayınız.

Ankara Okul Temizliği

Devamlı okul temizliğinde önceliğimiz öğrencilerin temiz ve hijyenik ortamlarda eğitim almalarıdır. Sınıfların, koridorların ve tuvaletlerin devamlı temiz olması gerekmektedir.

Ankara Otel Temizliği

Sanayi şehri olan Ankara’da otel sayısı her geçen gün artmaktadır. Rüya Temizlik olarak otel temizliğinde kullandığımız özel yöntemlerle odalarda hijyen sağlıyoruz.

Ankara Mutfak Temizliği

Cafe, restaurant, catering vs. şirketlerinin mutfaklarında uyguladığımız buharlı temizlik hizmeti vardır. Böylece hiçbir kimyasal kullanmadan mutfaklarınızı temiz hale getiriyoruz.

Ankara Zemin Temizliği

Binicili, itmeli veya elle kullanılan zemin temizleme makineleriyle her türlü zemin için uygun temizlik işlemi yapmaktayız. Kullandığımız özel kimyasallar ile kirli alanları temizlemekteyiz. Ankara temizlik şirketi firması Rüya Temizlik.

İletişim Bilgileri İçin Lütfen Tıklayınız

Go to Top