Endüstriyel Temizlik Ankara

Endüstriyel temizlik hizmetleri, rutin bakımdan tank temizliğine kadar her şeyi kapsar. İşçiler, çoğunlukla zor veya tehlikeli koşullarda birçok tehlike ile karşılaşabilir.

Açıklama

Endüstriyel Temizlik Ankara

Endüstriyel temizlik ankara hizmetleri, rutin bakımdan tank temizliğine kadar her şeyi kapsar. İşçiler, çoğunlukla zor veyaendustriyel-temizlik-ankara4 tehlikeli koşullarda birçok tehlike ile karşılaşabilir. Duman soluma, tehlikeli partiküllere maruz kalma, kimyasal ve biyolojik tehlikeler ile ilgili ani tehlikelere ek olarak, sağlık risklerinin uzun süreli etkileri göz önünde bulundurulmalıdır. Riskle ilgili doğru koruyucu giysinin seçilmesi zorunludur.

Endüstriyel temizlik ankara hizmeti, çoğu zaman patlayıcı bölgelerde ve/veya depolar, kanallar, uçak kanatları ve yeraltı tünelleri gibi dar alanlarda yüksek düzeyde fiziksel gerilmeye neden olan emniyet kemerleri ve ekipmanlarla çalışmayı gerektirir.

Profesyonel Periyodik Endüstriyel Temizlik

Endüstriyel Temizlik Şirketi Ankara, günümüzde önemini yeni kazanmaya başlamış bir kavramdır. Endüstriyel temizlik, sanayi makinelerinin kirlenmiş, pas tutmuş yüzeylerinin temizliği ve ayrıca yağlanması, bakımlarının yapılması demektir. Bu sayede, makinelerin ömrü uzar, oluşabilecek arızalar önlenir, işçi işini keyifle yapar ve dolayısıyla üretiminizdeki verimlilik artar.

Türkiye genelinde organize sanayi bölgelerine hizmet vermektedir. Bundan yıl kadar önce ülkemiz fabrikaları durumu temizlik açısından hiçte hoş değildi. Çoğunluğu oluşturan eski tip makineler başta olmak üzere kir, pas, yağlar, üzerleri okunmayan elektrik motorları, makine hassas parçaları, tezgahlar, üretim bantları gibi ancak profesyonel temizlik firmasının girebileceği alanlardı bunlar. Çok şükür bugün bu işleri arkamızda bırakmanın verdiği tecrübe ile çalışmanın onur ve gururunu yaşıyoruz.

Ayrıca;
Gün geçtikçe daha çok bilinçlenen tüketen toplum, artık bir ürün alırken, o ürünün üretildiği koşulları da göz önünde tutmaktadır.

Tüm bunların bilincinde olan üretici ise, Endüstriyel temizlik şirketine ihtiyaç duymaktadır. Endüstriyel temizliğin faydaları hakkında bizimle görüşebilirsiniz.

Go to Top